Відбулося перше засідання робочої групи

17 січня 2018

17 січня 2018 року відбулося перше засідання робочої групи, створеної Державною службою України з питань праці за ініціативи Федерації роботодавців експертних та інспекційних організацій.

До її складу увійшли представники Держпраці та фахівці Федерації.

 Основне завдання утвореної групи – відпрацювання спільних рішень щодо удосконалення нормативно-правової бази з питань експертної діяльності, приведення у відповідність до вимог законодавства процедури навчання експертів, запобігання неправомірного обмеження конкуренції на ринку експертних послуг у сфері промислової безпеки.

 

Учасниками засідання було підкреслено необхідність перегляду Порядку атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого наказом Держгірпромнагляду від 20 грудня 2006 №16, як такого, що в порушення законодавства, закріпив монополію Головного навчально-методичного центру Держпраці, що єдиний в країні здійснює навчання експертів технічних з промислової безпеки. Вирішено протягом тижня розробити нову редакцію цього порядку та винести його на розгляд на наступне засідання.

Також, члени робочої групи від Федерації, в продовження розпочатого у минулому році діалогу, запропонували Держпраці якнайшвидше  вирішити питання щодо  залучення представників Федерації до роботи атестаційної комісії з атестації експертів технічних.

Наступне засідання робочої групи заплановано провести наприкінці наступного тижня.

 

  • м. Київ, вул. Ярославська, 28
  • 044 425 24 79
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Зворотній зв'язок

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top