Підписано меморандум про співпрацю з Інститутом нафти і газу Ірану

13 травня 2016

З 05 по 11 травня 2016 року в Ісламській Республіці Іран відбулися зустрічі делегації члена Федерації експертних та інспекційних організацій - ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС"

з представниками нафтовидобувної, нафтопереробної, хімічної, нафтохімічної, газодобувної, газопереробної та енергетичної промисловості. Поїздка призначалась до найбільшої виставки «Iran Oil Show 2016», яка зібрала провідні компанії в області видобутку, переробки, а також інспекції обладнання нафтогазової галузі. 

 Зустрічі пройшли в атмосфері взаєморозуміння та товариства. Сторони підкреслили важливість подальшого розвитку співпраці між країнами в сфері обстеження об'єктів підвищеної небезпеки, визначення їх технічного стану та можливості безпечної експлуатації. Обговорювалися питання щодо застосування інноваційних методів контролю, таких як метод спрямованих хвиль, внутрішньотрубної діагностики та акустичної емісії. Варто відзначити, що дані технології викликали широкий резонанс і живий інтерес не тільки у представників іранських компаній, але і компаній  сусідніх країн, таких як Ірак, ОАЕ та Катар.  

  За підсумками двосторонніх переговорів було підписано меморандум про співпрацю з Інститутом нафти і газу Ірану в сфері наукових досліджень застосування і розвитку інноваційних методів неруйнівного контролю.

 Крім того, представники ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" обговорили перспективи двостороннього співробітництва з більш ніж 20 компаніями, що було закріплено підписанням низки протоколів про наміри. Зміцнення міжнародних відносин з Ісламською Республікою Іран є невід'ємною частиною вектора міжнародного розвитку в діяльності ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС". За підсумками подібних зустрічей і переговорів, фахівці вкотре переконуються у зростаючій необхідності передових методів контролю, які розвивають та успішно застосовують члени нашої Федерації.

  • м. Київ, вул. Ярославська, 28
  • 044 425 24 79
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Зворотній зв'язок

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top