У Дніпрі проведено спільний захід

29 травня 2017

На минулому тижні у місті Дніпро проведено семінар-нараду для суб’єктів господарювання та представників бізнес-асоціацій, організований Федерацією роботодавців експертних та інспекційних організацій України спільно з працівниками Сектору ДРС в Дніпропетровській області. У роботі семінару взяли участь представники підприємств ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», ПАТ «Лінде Газ Україна», ТОВ «ЕЛМЕ МЕССЕР Україна», АН «ІНФОСЕРВІС», ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Товариство технічного нагляду ДІЕКС», ТОВ «АРТ-ФЛЕКС», ТОВ ВКФ «АРТ-ПРЕС», АО «ПАШНІНА І ПАРТНЕРИ» та інші.

 Учасникам наради надана інформація про останні нововведення у законодавство, направлене на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадовими особами органів державного нагляду (контролю) та підвищення захищеності суб’єктів господарювання.

Завідувач Сектору ДРС Олександр Різник поінформував присутніх, що у результаті прийняття змін до законодавства усунено дублювання повноважень з реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю. Зазначені повноваження закріплено за ДРС. Тобто із скаргами на дії органів державного контролю підприємці можуть звертатись до Державної регуляторної служби, яку наділено повноваженнями щодо перевірки цих органів.

ДРС може складати протоколи про адміністративні правопорушення на посадових осіб державних органів у разі порушення ними законодавства з питань державного нагляду (контролю), ліцензування та дозвільної системи у сфері господарськ діяльності. Це важливо для збалансування відповідальності та можливість захисту бізнесу від свавілля контролерів.

Представники бізнесу обговорили проблемні питання, які виникають у суб’єктів господарювання під час здійснення органами влади заходів з державного нагляду.

За підсумками роботи семінару прийнято рішення провести низку аналогічних заходів для більш ширшого кола підприємств області. Для реалізації такого рішення організатори заходу  домовилися укласти Меморандум про співпрацю між Державною регуляторною службою України та Всеукраїнським об’єднанням обласних організацій роботодавців експертних та інспекційних організацій «Федерацією роботодавців експертних та інспекційних організацій України».  

 

  • м. Київ, вул. Ярославська, 28
  • 044 425 24 79
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Зворотній зв'язок

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top