Переваги членства


Захист інтересів та підтримка ініціатив роботодавців на законодавчому рівні в Україні

Роботодавці можуть звернутися до Федерації з метою захисту своїх законних прав та інтересів, делегувати своїх представників до складу робочих органів Федерації, ініціювати створення робочих органів для напрацювання необхідних бізнесу законодавчих ініціатив та пропозицій на загальнодержавному, місцевому та галузевому рівнях, надавати свої пропозиції щодо змін до нормативно-правових актів, які стосуються розвитку підприємництва, економічних та соціально-трудових відносин в Україні....

Доступ до мережі ділових контактів в Україні

Федерація має контакті з  діловими та громадськими лідерами України.
Напрацьовано партнерські відносини з МОП, ISSA, TUV та інш. Крім поглиблення співпраці, такі контакти дають можливість українським компаніям відстоювати свої інтереси.

 Реалізація власних проектів бізнесу в Україні

Федерація - це платформа для обговорення та започаткування спільних проектів в діловій, культурній, соціальній та інших сферах. Може надати інформаційну, організаційну та іншу підтримку проектам, ініційованим її членами.

Інформаційно-консультативна підтримка 

Федерація своєчасно інформує своїх членів про поточні законодавчі ініціативи, актуальні заходи та події, надає необхідну аналітичну інформацію та кваліфіковану юридичну підтримку. Це дозволяє членам Федерації тримати руку на пульсі найбільш важливих подій, які безпосередньо стосуються їхньої діяльності.

Федерація забезпечує публічну підтримку позиції своїх членів. Для цього надає своїм членам доступ до власних інформаційних ресурсів, а також активно доносить свою позицію до засобів масової інформації.

 

  • м. Київ, вул. Ярославська, 28
  • 044 425 24 79
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Зворотній зв'язок

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top